Idrettsrådet er et fristilt og selvstendig rådgivende samordningsorgan for ídretten i Klepp kommune

Styret

Styre og verv i Klepp Idrettsråd 2019 (oppdatert desember 2019)


Bruk gjerne post@kleppir.no for generelle henvendelser.

NavnFunksjonTlf/mobile-post
Fridtjov Helland Leder 95812001 fridtjov.helland@gmail.com
Jone Aasland Nestleder 90035646 jaasland@kinly.com
Arvid Kvassheim Kasserer 93015087 kvassarv@online.no
Rune Austli Sekretær
runeaustli@hotmail.com
Line Rødland Styremedlem line.rodland@kleppnett.no
Jarl Haugland Styremedlem 90566484jarl.haugland@gmail.com
Mona Bø Styremedlem
post@kjoreklubben.no
Kenneth Soma Varamedlem
kenneth.soma@kleppnett.no
Steinar Orre Varamedlem
steinar.orre@gmail.com
Åslaug Å Grude Politisk valgt
Aslaug.Arsland.Grude@klepp.kommune.no
Frode Lædre Valgkomitè
frode.ladre@lyse.no
Hanne Marie Bøe Netland Valgkomitè
hanne.netland@jkn.no
Tore Rødland Valgkomitè
Amund Junge Vara valgkomitè
amund.junge@kleppnett.no
Jan Harald Damsgård Revisor

Oddmund Wiig Revisor



Kontaktliste til alle idrettslag i Klepp kommune

KLUBB KONTAKT KIR MOTTAKERE REFERAT
Orstad Modellflyklubb Jone Aasland post@jrck.no
Orstad ILJone Aasland leder@orstad.no
Orstad BMX Klubb Jone Aasland orstadbmx@gmail.com
Kåsen ILArvid Kvassheimhovedstyret@kaasen.no
Bryne hestesportklubb Arvid Kvassheim brynehestesportsklubb@gmail.com
Klepp IL Jarl Haugland post@kleppil.no, thomas.engen@kleppil.no
Bore Surfklubb Jarl Haugland ingeborg_80@hotmail.com
Klebe SK Jarl Haugland klebe@live.no, anita@masiv.no
Jæren Functional Fitness Klubb

Klepp Ishockeyklubb
ole.martin.sande@lyse.net
Voll IL Fridtjov Helland post@vollil.no
Klepp Svømme og stupeklubb Steinar Orre leder@kleppssk.no
Jæren ro- og padleklubb (Jæren Kajakklubb) Fridtjov Helland sekreter@jkajakk.no
Orre IL Rune Austli post@orreil.no
Jæren kjøre og rideklubb Mona Bø leder@kjoreklubben.no
Feistein Dykkerklubb Rune Austli hans.p.hansen@online.no
KNA Klepp Fridtjov Helland egil.arve.olsen@cosl.no
Klepp BMX Kenneth Soma post@kleppbmx.no
Klepp Volleyball
kleppvbl@hotmail.com
Klepp Innebandy klubb

Klepp Cykle Club Fridtjov Helland leder@kleppcc.no
Forus RC-klubb
jan.loedner@gmail.com 
Klepp Bueskyttere
klepp@bueklubb.no
Klepp Skytterlag Line Rødland Klepp@skytterlag.no
Klepp Miniatyrskytterlag Line Rødland morten.lunde@kleppnett.no
Time Pistolklubb Line Rødland styret@timepk.no
Tubakken Sykkelklubb Mette Hagen Junge horva@horva-sk.no
Klepp Karateklubb Tone Yndestad Kirkhus kleppkarateklubb@gmail.com