Idrettsrådet er et fristilt og selvstendig rådgivende samordningsorgan for ídretten i Klepp kommune

Styret

Styre og verv i Klepp Idrettsråd 2019 (oppdatert april 2019)


Bruk gjerne post@kleppir.no for generelle henvendelser.

NavnFunksjonTlf/mobile-post
Fridtjov Helland Leder 95812001 fridtjov.helland@gmail.com
Jone Aasland Nestleder 90035646 jone@matec.no
Arvid Kvassheim Kasserer 93015087 kvassarv@online.no
Mette Hagen Junge Sekretær 47262208 mettejunge@kleppnett.no
Tore Rødland Styremedlem 41286377 Tore.Rodland@kleppnett.no
Jarl Haugland Styremedlem 90566484jarl.haugland@gmail.com
Mette Goa Styremedlem 95700028 mette@orreil.no




Tone Yndestad Kirkhus Varamedlem

Ole Martin Sande Varamedlem
Karl Kleppe Politisk valgt 91181234 ka.kleppe@gmail.com




Frode Lædre Valgkomitè
frode.ladre@lyse.no
Hanne Marie Bøe Netland Valgkomitè
hanne.netland@jkn.no
Amund Junge Valgkomitè
amund.junge@kleppnett.no
Britt Fagerland Vara valgkomitè
brifag@frisurf.no




Jan Harald Damsgård Revisor

Oddmund Wiig Revisor



Kontaktliste til alle idrettslag i Klepp kommune

KLUBB KONTAKT KIR MOTTAKERE REFERAT
Orstad Modellflyklubb Jone Aasland post@jrck.no
Orstad ILJone Aasland leder@orstad.no
Orstad BMX Klubb Jone Aasland orstadbmx@gmail.com
Kåsen ILArvid Kvassheimhovedstyret@kaasen.no
Bryne hestesportklubb Arvid Kvassheim Milly.andreassen@gmail.com
Klepp IL Jarl Haugland post@kleppil.no


thomas.engen@kleppil.no
Klebe SK Jarl Haugland klebe@live.no


anita@masiv.no
Klepp Ishockeyklubb Ole Martin Sande leder@kleppishockeyklubb.no 
Voll IL Fridtjov Helland post@vollil.no
Klepp Svømme og stupeklubb Mette Hagen Junge leder@kleppssk.no
Jæren ro- og padleklubb (Jæren Kajakklubb) Fridtjov Helland sekreter@jkajakk.no
Orre IL Mette Goa post@orreil.no
Jæren kjøre og rideklubb Mette Goa leder@kjoreklubben.no
Feistein Dykkerklubb Mette Goa hans.p.hansen@online.no
KNA Klepp Fridtjov Helland egil.arve.olsen@cosl.no
Klepp BMX Mette Hagen Junge post@kleppbmx.no
Klepp Volleyball Tone Yndestad Kirkhus kleppvbl@hotmail.com
Klepp Innebandy klubb Tone Yndestad Kirkhus Monica.lode@hotmail.com
Klepp Cykle Club Fridtjov Helland leder@kleppcc.no
Forus RC-klubb Ole Martin Sande jan.loedner@gmail.com 
Klepp Bueskyttere Ole Martin Sande klepp@bueklubb.no
Klepp Skytterlag Tore Rødland Klepp@skytterlag.no
Klepp Miniatyrskytterlag Tore Rødland morten.lunde@kleppnett.no
Jæren Pistolklubb Tore Rødland styret@timepk.no
Tubakken Sykkelklubb Mette Hagen Junge horva@horva-sk.no
Klepp Karateklubb Tone Yndestad Kirkhus kleppkarateklubb@gmail.com